O MNĚ

hana ester mužíková

hana ester mužíková

Jsem potěšena, že jste navštívili mé osobní stránky.

Kdo jsem já?

Mimo svůj osobní život jsem především věčný student a také celoživotní nadšenec pro vše, co člověku přináší zvyšování, ladění a udržení energetického potenciálu.

Co považuji za svůj životní úkol ? 

Předávat informace tomu, kdo touží poznat svůj originální osobní energetický potenciál a vést jej tak:

· aby se svým energetickým potenciálem uměl sám pracovat.

· aby věděl, co jeho energetický potenciál oslabuje a naopak posiluje.

· aby svou energií udržel v rovnováze.

Jak to dělám?

Používám několik nástrojů, které se vzájemně doplňují. Patří sem nástroje, nejen ty časem ověřené ale také ojedinělé objevy a nejnovější technologie využívající poznatků kvantové fyziky. Každý z vás má dnes díky těmto nástrojům možnost získat komplexní informace o fungování jednotlivých systémů svého těla na fyzické i energetické úrovni. A mimořádné je především to, že se také dozvíte, jak na vědomou mysl a fyzické tělo působí mysl podvědomá. Je pro každého velkým dobrodružstvím, nahlédnout do svého podvědomí a zjistit, jací jsme a jaká máme nevědomá vnitřní přesvědčení, která řídí celý náš život a naše zdraví.

Dovedete si představit, kolik možností nám tyto informace o nás poskytují ? Potom již víme, co ze svého života vyloučit, protože nám to škodí a co ve svém životě změnit, aby nás to posilovalo. Ať již je to naše strava, naše návyky a nebo naše nevědomá přesvědčení.

 

Výsledek by měl být:

Vitální člověk, člověk s vyrovnanou energií, který netrpí neduhy těla ani bolestmi mysli, život mu dává smysl, je šťastný a může o sobě říct:

„Cítím se skvěle se svou myslí ve svém těle“